Bismarck
Special deals
Yellow Origami Pigeon
Bismarck Special deals

Dovolená – wellness v hotelu Bismarck, kde vás budou hýčkat

Lyžařská dovolená & letní dovolená v Gasteinu u Salcburku

Filozofií čtyřhvězdičkového luxusního hotelu Bismarck je srdečnost. Hostitelská rodina a mnoho dlouholetých zaměstnanců se o hosty stará individuálně a s velkým srdcem.
Nenucený luxus s vřelostí, gurmánskými zážitky a vynikajícími službami pro všechny generace. Díky oddělené restauraci, zahradě a bazénu je Bismarck oázou klidu i rodinným útočištěm. Rodiny, stejně jako ti, kdo hledají klid, jsou u nás na dovolené vítáni stejnou měrou.

Absolutním zlatým hřebem hotelu v Bad Hofgasteinu jsou 4 termální bazény s teplotou 33 °C (2 vnitřní, 2 venkovní), ideálně rozdělené na relaxační a rodinné lázně.

Rozsáhlý hotelový komplex se zahradou o rozloze 7 000 m², několika wellness zónami a rozmanitými obytnými světy, nabízí dostatek prostoru pro páry, rodiny i jednotlivce. Vrcholem tohoto hýčkajícího konceptu je oceňovaná gurmánská kuchyně se sofistikovanými výtvory, která se pohybuje od národní po mezinárodní kuchyni. Denně je také nabízeno menu pro vitalitu a pro mladší hosty je připraveno dětské menu.

V zimě je údolní stanice rozlehlé vysokohorské lyžařské oblasti Gastein s více než 200 kilometry sjezdovek dostupná autem za 5 minut. Přímo u hotelu v Bad Hofgasteinu jezdí každých 10 minut bezplatný skibus.

Léto v Bad Hofgasteinu se nese v duchu užívání si přírody a turistického ráje vhodného pro všechny generace s možnostmi turistiky a (elektro)cyklistickými trasami všech stupňů obtížnosti.

Colorful Origami Pigeons

Bydlení a kulinářství

Našimi světy bydlení v hýčkajícím hotelu Bismarck v Bad Hofgasteinu jsou pokoje a apartmány (od 30 m² do 66 m²) zařízené v alpském stylu elegantně či moderně, rozložené ve třech propojených domech.
Pokoje a apartmány mají dostatek prostoru, ještě více pohodlí, absolutní pocit pohody a nádherný výhled na hory z pokojového balkonu.

Naše vysoké kulinářské umění

Vrcholem par excellence – i pro ty nejnáročnější chuťové buňky – je naše oceňovaná gurmánská kuchyně na nejvyšší úrovni. Tradiční a mezinárodní pokrmy interpretované moderním a nápaditým způsobem charakterizují styl inovativního šéfkuchaře a jsou zušlechtěny do sofistikovaných gurmánských kreací v zajímavém spojení, například s asijskými vlivy. Součástí je i Bismarckova rozmazlující penze "Bismarck Verwöhnpension" - formou ¾ penze, zahrnující oběd formou bufetu, odpolední koláč, dort nebo štrúdl a večerní gurmánské menu a menu pro vitalitu. Díky ní se vaše rekreace nebo wellness dovolená v Hofgasteinu stane kulinářským zážitkem, který nemá obdoby.

 

Bismarckova rozmazlující penze "Bismarck Verwöhnpension" obsahuje následující položky:

 • Bohaté teplé a studené snídaně formou bufetu do 10.30 hodin
 • Obědy od 12.30 -16 hodin v zimě (prosinec až březen) a od 12.30 do 16.00 hodin v létě (duben až listopad)
 • Salátový bufet s cca 15 různými druhy salátů
 • Večerní menu o 5 chodech (výběr ze 4 hlavních jídel, z toho jedno vegetariánské) v zimě
 • Večerní menu o 4 chodech (duben - listopad)
 • Denně navíc vlastní menu pro vitalitu a zdraví
 • Místní sýry na prkénku s odpovídajícími chutney
 • Gurmánská kuchyně s večerními specialitami*
 • Vlastní dětské menu s možností volby
 • Denně výběr ze dvou čerstvých dortů, koláčů nebo závinů
 • Každou středu vlastní „Bismarckův svátek“ se slavnostní večeří při svíčkách & recepcí se šampaňským
Colorful Origami Pigeons
Wellness a lázně

Užijte si jedinečný lázeňský luxus se 4 termálními bazény o teplotě 33 °C, z toho 2 vnitřními a 2 venkovními, které jsou otevřeny v létě i v zimě. Rozdělení na klidovou & rodinnou část lázní umožňuje strávit u nás v údolí Gastein dovolenou bez stresu pro všechny generace. Vodní svět a wellness ráj na ploše více než 1 700 m² se 3 saunami a parní lázní doplňuje malý, velmi exkluzivní nový wellness de luxe s moderní parní lázní a velkou panoramatickou saunou. Termální lázně s kompetentním týmem přesvědčí rozmanitými wellness a zdravotními procedurami a širokou nabídkou masáží.

Zimní dovolená v Bad Hofgasteinu

Ať už dáváte přednost lyžování nebo snowboardingu, začátečníci i experti najdou na sjezdovkách v lyžařském areálu Gastein Valley tu správnou kombinaci snadných a náročných tratí. Vysokohorská lyžařská oblast Gasteinertal se svými 4 lyžařskými horami nabízí více než 200 kilometrů sjezdovek. Moderní lanovka Schlossalmbahn vás dopraví přímo do lyžařského areálu. Mimo sjezdovky si můžete vyzkoušet chůzi na sněžnicích nebo se vydat na zimní túru po udržovaných stezkách. Dobrodruzi vyhledávají vzrušení při lezení po ledu, zatímco rodiny se o zimní dovolené baví sáňkováním.

Ať už trávíte dovolenou v Gasteinu v jakémkoli ročním období, hýčkající hotel Bismarck je vždy v centru dění. Náš hotel je ideálním výchozím bodem pro všechny aktivity, které si v Bad Hofgasteinu můžete přát.

Letní dovolená v Bad Hofgasteinu v ráji přírody a turistiky Gasteinu: Pěší turistika, cykloturistika a mnoho dalšího

V létě je údolí Gastein rájem pro pěší turisty a cyklisty. 5 zážitkových hor (všechny dostupné horskou železnicí) inspiruje malé i velké. Čeká na vás nespočet túr různých stupňů obtížnosti a asi 40 chat s obsluhou. Zdolejte hory údolí Gastein a objevte nejkrásnější místa uprostřed nedotčené alpské přírody Salcburska v okolí svého hýčkajícího hotelu Bismarck. Cyklisté ocení hustou síť cyklostezek, které pokrývají hory i údolí v údolí Gastein. Trasy jsou lemovány památkami a přírodními krásami, které potěší srdce i duši. Aktivní dovolenkáři si však mohou v okolí hotelu Bismarck vyzkoušet mnoho dalších sportovních výzev: Nordic walking, lukostřelba, golf a jízda na koni jsou jen některé z nich. Kromě toho náš hotel nabízí bezplatnou půjčovnu kol a také dvě elektrokola k zapůjčení (za poplatek).
Pestrý program akcí v Bad Hofgasteinu zaručuje, že se zde nikdy nenudíte.
V Salcbursku vás nadchne řada zajímavých výletních cílů v okolí, například největší ledová jeskyně na světě.

Vlastní kouzelná zahrada o rozloze 7 000 m² je dostatečně velká na to, aby na jedné straně poskytla klidné přírodní prostředí a na druhé straně místo pro komunikaci na dovolené celé rodině.